Jump to content
Mnts_Bearwhite

Atranka į „Cosa Nostra“ mafiją.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi ateina serverio startas, planuojama padaryti nemažai veiksmo, todėl reikalingas neblogas koletyvas. Pirmą atranka tokia bus paprasta, kad visi galėtu parodyti ką moką ir ką gali. Kitos bus ganetinai sunkios, todėl dabar turit šansą prisijungti į „CS“ mafiją ir parodyti savę. Teisėsauga, galit jau taupyt pinigus ant išpirkų🙂.

Anketa:

1.Jūsų V_P:

2.Jūsų aktyvumas:

3.Kodėl renkatės mafijozus, o ne teisėsaugą?:

4.Jūsų šaudymo/vairavimo įgūdžiai, įvertinkite nuo 1 iki 10:

5. Ar negausit spaudimo nuo veiksmo, kadangi planuojama padaryti jo daug?:

6. Jūsų charakteris?:

7. Dirbote seniau mafijozų? (kitose serveriuose?):

8. Paskutiniai žodžiai(galite pridėti kažką nuo savęs, kažką pasakyt ir pnš):

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1.Jūsų V_P: S'C

2.Jūsų aktyvumas: 60-300min.

3.Kodėl renkatės mafijozus, o ne teisėsaugą?: Nes man yra įdomiau nusikaltimai ir turiu daug patirties ties jais, todėl esu patyrės, o teisėauga fuj.

4.Jūsų šaudymo/vairavimo įgūdžiai, įvertinkite nuo 1 iki 10: Šaudymo, 7 Vairavimo, 8.

5. Ar negausit spaudimo nuo veiksmo, kadangi planuojama padaryti jo daug?: Tikrai ne.

6. Jūsų charakteris?: Draugiškas, komunikabilus, mėgstantis padėti žmonėms, atsakingas.

7. Dirbote seniau mafijozų? (kitose serveriuose?): Taip esu dirbęs ir gan ilgai.

8. Paskutiniai žodžiai(galite pridėti kažką nuo savęs, kažką pasakyt ir pnš): sv.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 3 valandas (-ų) , San_Cartelo parasė:

1.Jūsų V_P: S'C

2.Jūsų aktyvumas: 60-300min.

3.Kodėl renkatės mafijozus, o ne teisėsaugą?: Nes man yra įdomiau nusikaltimai ir turiu daug patirties ties jais, todėl esu patyrės, o teisėauga fuj.

4.Jūsų šaudymo/vairavimo įgūdžiai, įvertinkite nuo 1 iki 10: Šaudymo, 7 Vairavimo, 8.

5. Ar negausit spaudimo nuo veiksmo, kadangi planuojama padaryti jo daug?: Tikrai ne.

6. Jūsų charakteris?: Draugiškas, komunikabilus, mėgstantis padėti žmonėms, atsakingas.

7. Dirbote seniau mafijozų? (kitose serveriuose?): Taip esu dirbęs ir gan ilgai.

8. Paskutiniai žodžiai(galite pridėti kažką nuo savęs, kažką pasakyt ir pnš): sv.

susisek su manim žaidime

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema