Jump to content
Charly_Johnson

Analizė į forumo moderatorius

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, forumo lankytojai, projekto nariai bei žmonės, kurie skaitote šią analizę. Nustebau, jog naujajame projekte buvo mažiai bepildžiusių į forumo moderatoriaus pareigas, juk tai lengviausias būdas patekti į komandą, o ir startas nebe užkalnų. Taip pat norėčiau pridėti, jog man svarbu ne anketos Kiekybė, o jos Kokybė. Visi kandidatai pasirodė pukiai, bet vieno kažkurio turiu atsisakyti, taigi plačiau apačioje.

 

- Kandidatų analizavimas

  • Pirmasis užpildė Karolis (Mts_Bearwhite). 

Sveikas, Karoli. Tavo anketa yra išsami bei labai didelių klaidų nepastebėjau. Kuomet save aprašinėjai man trūko ir tavo blogųjų savybių, kadangi jų turime kiekvienas. Galbūt, tai nėra kažkas labai didelio, bet vistiek nors ir smulkmena, mes ją turime. Minėjai, jog esi drovus, bet iš tavo aprašymo to tikrai nepastebėjau, bet dėl bendravimo - tikrai taip, esi  kiek per drovus bei galėtum šiektiek daugiau rodytis mūsų discord programoje bei tinklalapyje. Labai apsidžiaugiau, kuomet perskaičiau, kad esi humoro megėjas, taigi manau, kad tu tikrai suprasi bei žmonių nebausi, kurie tiesiog norėjo pajuokauti. Taip pat norėčiau paminėti, jog nepatiko tavo atsakymai į klausymus. Neperskaitei visos informacijos apie atranką bei pamatęs ką turėtum paminėti, tiesiog viską nukopijavai bei atsakei į tuos klausimus. Iš trikro turėjai rašyti kaip CV laišką, tau ten buvo skirta tik kaip sufleris, o tu jo nepastebėjai, taigi nuliūdau. Kaikuriose vietose atsakei ne iki galo, tiesiok „drūtai ir tvirtai“ reikėjo meilesnio bendravimo, o kur reikėjo parašyti išsamiai, parašei pos po kelis sakinius, tas taip pat man nepatiko. Naketoje minėjai, jog norėtum parodyti savo galias bei viską ką moki, tai tau šį šansą ir skiriu. Jei per 24 valandas pastebėsiu, jog aktyvumas tavo nepakils, būsi nušalintas. Sėkmės pareigose.

 

  • Antrasis analizuojamas kandidatas Eimantas (Logi_Tech)

Sveikas, Eimantai. Tavo anketa yra labai trupma, bet informatyvi, perdaug neperdėjai informacijos, tas aneityje tikrai tau pravers. Kaip ir iš praeito kandidato, man trūko tavo bolgųjų savybių, kurios man leistų nuspręsti ar tu tinkamas šioms pareigos ar ne. Minėjai, jog nenorėtum įžeidinėti, tai turėtų būti priorinetas neįžeidinėti žmonių bei su jais elgtis mandagiai, o čia tiesiog, kaip nervų sistema leis? Man tai tikrai nepatiko bei sau užsidirbai didelį minusą. Anketoje pasigedau konkretumo dėl tam tikrų situacijų. Pavyzdžiui: rašei, jog pareigose išbuvai trumpai bei norėtum išbūti ilgiau, taigi klausimas kilo: kiek norėtum išbūsti ilgiau? Šiektiek klausime „Kodėl pildote į forumo moderatoriaus pareigas?“ norėjo išsamumo, kadangi dabar buvo užpildyta tik pagrindas: man jose patiko būti, o kila klausimas kodėl patiko? Visa anketa turėjo būti kaip laiškas, o ne atsakymas į klausimus, tai yra taisyklių pažeidimas. Taip pat norėčiau tau skirti bandomajį laikotarpi, o jei nepavyks - būsi nušalintas ir galėsi mėginti savo jėgas kitose pareigose. Sėkmės pareigose.

 

  • Trečiasis analizuojamas kandidatas Adas (Space_Star)

Sveikas, Adai. Tavo anketa yra informatyvi pakankamai, bet darai daug rašybos bei skirybos klaidų, todėl iškart tai didelis minusas. Taip pat labai nepatiko pasakymas, jog „charakterio minusų neturiu, tik greitai susinervuoju“ ir minusų kiekvienas žmogus turi, negali gyventi be jų. Iš dalies gerai, kad paminėjai, bet jei greitai susinervuoji - tai yra blogai. Už uždėta įspėjimą žmogus gali prie tavęs prisikabinti ir aiškinti, kad jis nekaltas, bet tu turėsi išlikti šalto proto ir tai tiesiog be nervų jam viską gražiai paaiškinti kol supras už ką buvo narys nubaustas. Pritrūko tavo išsamumo ties klausimu, kodėl pildote į šias pareigas t.y. forumo moderatoriaus. Taip pat pritrūko kaikuriose vietose konkretumo, nes nebuvo įmanoma suprasti kaip ir ką darysi. Kaikur buvo toks pastebėjimas, jog anketoje prikūriai to, ko neturėtų būti, dėl patekimo į komandą (tai mano nuomonė, pagrįsti jos negaliu). Visa anketa turėjo būti kaip CV laiškas, o ne atsakymas į klausimus, tai anketos taisyklių nesilaikymas. Norėčiau tau suteikti šansą pasireikšti pareigose bandomająm laikotarpui. Jei pamatysiu, jog nesusitvarkai su rašymba, būsi nušalintas (po taško ar kablelio visada turi būti tarpas). Sėkmės pareigose. 

 

Visi, kurie patekote susisiekite su manimi discord programojoe (Andrius#5228) dėl skilčių paskirstymo. Visos skiltys turi būti sutvarkytos per ateinančias 24 valandas arba taip pat bus skiriamas 1 įspėjimas už pareigų neatlikimą. Dar kartą sveikinu bei linkiu sėkmės, tikiuosi sutarsime.

 

  • Patinka 1
  • Geriausia tema! 2
  • Neblogai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...