Jump to content

Space_Star

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Reikėtų pasistengti!

Apie Space_Star

 • Nario rangas
  Pažengęs (-usi)

Žaidėjo informacija

 • Pinigai
  Neturiu.
 • ADMIN
  3 lygio

Paskutiniai profilyje apsilankė

30 profilio peržiūros
 1. Pagalba - jeigu iškilo problema ar klausimas užpildykite anketa pagal žemiau esanti šabloną. - Pagalbos skilties taisyklės Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų iškilusia bėda. Privaloma laikytis bendrųjų SF-LIFE taisyklių. Draudžiama rašyti bereikšmius komentarus. Už taisyklių nesilaikymą būsite baudžiami. 3d neaktyvios temos bus rakinamos. - Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų problema: Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 2. Renginių registracija - tai skiltis, kurioje galite užregistruoti savo renginį, užpildyti anketa yra privaloma, kitaip pravesti renginį negalėsite. Renginio tema kurti galėsite, kai jūsų anketa bus patvirtina. Prieš pildant privaloma perskaityti renginių taisyklės. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų renginio pavadinimas: Trumpas aprašymas apie renginį: Jūsų renginio prizai(1vt, 2vt, 3vt): Po renginio įdėkite nuotrauka, kai išdalinate prizus:
 3. Renginių skiltis - tai skiltis, kurioje viskas yra susiję su mūsų serverio renginiais. "Renginių skilties taisyklės" Temos turinys turi būti susijęs su renginių. Temos pavadinimas turi būti susijęs su renginių. Temos turinyje turi būti nurodytas prizas, data ir kita reikalinga informacija. Temos turinyje draudžiami necenzūriniai žodžiai. Tema galite kurti laisva forma. Būtina pasidaryti įrodymus, kai išdalinate prizus. Be leidimo kurti renginių temas yra draudžiama. Privaloma laikytis bendrųjų serverio taisyklių Draudžiama kurt renginių temas, kurios nesusijusios su samp ar mūsų serveriu. Papildoma informacija Kiekvienas žaidėjas turi teisė užregistruoti savo renginį. Prizus turėsite patys išdalinti. Jeigu atšaukiate savo renginį būtina pranešti man - @Space_Star
×
×
 • Create New...