Jump to content

Logi_Tech

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Reikėtų pasistengti!

Apie Logi_Tech

 • Nario rangas
  Pažengęs (-usi)

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Čia galit išmokti to ko nežinojot! - Reikalavimai: Tekstas turi būti užpildytas pagal reikalavimus. Kuriant pamoką, prašom kurti naują temą. Anekta turi būti pateikta tvarkingai, be necenzūrinių žodžių ar ,,emoji". Į anketą ne freepostint, kitaip būsit baudžiami. -Anketa: Kokia tai pamoka: Link'ai kurie gali pagelbėti: Pamokos aprašymas, žingsniai kurias reikia sekti:
 2. Čia galit pirkti/parduoti savo norimus daiktus! - Reikalavimai: Tekstas turi būti užpildytas pagal reikalavimus. Įrodymai kad tai jūsų turtas, o ne kito žmogaus. Parduodant, prašom kurti naują temą. Anekta turi būti pateikta tvarkingai, be necenzūrinių žodžių ar ,,emoji". Į anketą ne freepostint, kitaip būsit baudžiami. Parduodant/Perkant savo norima daikta, privaloma kurti naują temą pavadinimu: Parduodu , perku [daikto pav] - Anketa parduodant savo norimą daiktą: Jūsų V_P: Kodėl parduodate šį daiktą?: Jūsų norima kaina: Įrodymai kad tai priklauso jums: Daikto aprašymas: -Anketa perkant norimą daiktą: Jūsų V_P: Iki kokios sumos norėtumėte įsigyti norimą daiktą?: Kokie būtų jūsų prioritetai įsigyjant norimą daiktą?:
 3. Čia galit pirkti/parduoti savo nereikalinga transporto priemonę! - Reikalavimai: Tekstas turi būti užpildytas pagal reikalavimus. Įrodymai kad tai jūsų turtas, o ne kito žmogaus. Parduodant, prašom kurti naują temą. Anekta turi būti pateikta tvarkingai, be necenzūrinių žodžių ar ,,emoji". Į anketą ne freepostint, kitaip būsit baudžiami. Parduodant/Perkant tr. priemonę, privaloma kurti naują temą pavadinimu: Parduodu /perku [tr. priemonės pav.] - Anketa parduodant tr. priemonę: Jūsų V_P: Kodėl parduodate tr. priemonę?: Jūsų norima kaina: Įrodymai kad transportas priklauso jums: Transporto aprašymas: -Anketa perkant tr. priemonę: Jūsų V_P: Iki kokios sumos norėtumėte įsigyti tr. priemonę?: Kokie būtų jūsų prioritetai įsigyjant tr. priemonę?:
 4. Čia galit rašyti savo NT pirkimo/pardavimo skelbimus - Reikalavimai: Tekstas turi būti užpildytas pagal reikalavimus. Įrodymai kad tai jūsų turtas, o ne kito žmogaus. Parduodant, prašom kurti naują temą. Anekta turi būti pateikta tvarkingai, be necenzūrinių žodžių ar ,,emoji". Į anketą ne freepostint, kitaip būsit baudžiami. Parduodant/Perkant NT, privaloma kurti naują temą pavadinimu: Parduodu , [perku] NT - Anketa parduodant NT: Jūsų V_P: Kodėl parduodate NT?: Jūsų norima kaina: Įrodymai kad NT priklauso jums: NT aprašymas: -Anketa perkant NT: Jūsų V_P: Iki kokios sumos norėtumėte įsigyti būstą?: Kokie būtų jūsų prioritetai įsigyjant būstą (pvz: garažas, platus kiemas):
×
×
 • Create New...