Jump to content

Mnts_Bearwhite

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Reikėtų pasistengti!

Apie Mnts_Bearwhite

 • Nario rangas
  Mėgstantis (-i) rašyti temas

Paskutiniai profilyje apsilankė

 1. Taigi ateina serverio startas, planuojama padaryti nemažai veiksmo, todėl reikalingas neblogas koletyvas. Pirmą atranka tokia bus paprasta, kad visi galėtu parodyti ką moką ir ką gali. Kitos bus ganetinai sunkios, todėl dabar turit šansą prisijungti į „CS“ mafiją ir parodyti savę. Teisėsauga, galit jau taupyt pinigus ant išpirkų🙂. Anketa: 1.Jūsų V_P: 2.Jūsų aktyvumas: 3.Kodėl renkatės mafijozus, o ne teisėsaugą?: 4.Jūsų šaudymo/vairavimo įgūdžiai, įvertinkite nuo 1 iki 10: 5. Ar negausit spaudimo nuo veiksmo, kadangi planuojama padaryti jo daug?: 6. Jūsų charakteris?: 7. Dirbote seniau mafijozų? (kitose serveriuose?): 8. Paskutiniai žodžiai(galite pridėti kažką nuo savęs, kažką pasakyt ir pnš):
 2. Čia bus įrašyti tie, kurie stumia, daro nesamonės ir t.t. Išeiti iš jo bus netaip paprasta :). Informacija: • Mafijos bosų įžeidinėjimai - neterminuotas laikotarpis ( kol nesumokės, nebus išbrauktas) + (suma bus nustatyta kai serveris bus paleistas); • Neleistinų programų naudojimas būnant mafijos narių - neterminuotas ( kol nesumokės, nebus išbrauktas) + (suma bus nustatyta kai serveris bus paleistas); • Grąsinimas mafijozams (DDoS ir pnš) - neterminuotas ( kol nesumokės, nebus išbrauktas) + (suma bus nustatyta kai serveris bus paleistas); • Nesamonių darymas būnant mafijos narių - neterminuotas ( kol nesumokės, nebus išbrauktas) + (suma bus nustatyta kai serveris bus paleistas); (Bus pildoma) Juodasis sąrašas: V_P l Priežastys l Kiek reikai sumokėti kad išeiti iš juodojo sąrašo.
 3. Šioje temoje „CS“ mafijozai gali užpildyti neaktyvumo anketa. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Neaktyvumo priežastys?: Neaktyvumo laikotarpis?:
 4. „Cosa Nostra“ Viena iš dviejų nusikalstomų grupuočių kurie užgrobinėja tam tikras vietas, kariauja su teisėsauga, mūsų tikslas užvaldyti miestą ir parodyti kas tikrai yra nr. 1. Patekti į mafiją gali ne visi, bus tam tikros atrankos nuostatai, pvž: šaudymas, greitas reagavimas tam tikrose situacijose, patirtis šioje sritije ir t.t. (Bus redaguota kai serveris bus įjungtas!)
 5. Blog'as - Internetinis dienoraštis; automatiškai formatuojami naujienų puslapiai. Tinklaraščiams priskiriamos specializuotos interneto svetainės arba bendrųjų svetainių sritys, kuriose talpinamos dažnai rašomos publikacijos, išdėstytos chronologine tvarka, kuriose autoriai, vadinamieji tinklaraštininkai, išsako savo mintis, aprašo įvykius, pastebėjimus, skleidžia savo idėjas ir pažiūras. Anketa norint gauti kuriant blog'ą: • Jūsų Vardas_Pavardė: • Blog'o tikslas: • Blog'o temą?: •Blog'as (šitam punkte galit pradėt rašyti blog'ą):
 6. „Prisistatymų“ skilties informacija Prisistatymai - skiltis, kurioje nariai gali kurti temas ir save prisistatyti visam serveriui. Temos autoriams: Kuriamos temos pavadinimas turi būti aiškus, nurodantis, koks žaidėjas prisistato: „Prisistatau - Mnts_Bearwhite“ Negalima pristatinėti kito žaidėjo; Prisistatymo temoje privalo būti jūsų nuotrauka. Kitu atveju gausit forumo įspėjimai, kaip beprasmis pranešimas. Temos turinys kuriamas pagal žemiau pateiktą anketos šabloną. Draudžiama kelti pornografinį turinį. Privaloma laikytis forumo taisyklių. Temos komentatoriams: Draudžiama cituoti kitų žaidėjų žodžius, kurie skirti ne jums. Prisistatymo temoje negalima naudoti necenzūrinės leksikos. Privaloma laikytis forumo taisyklių. Identiški ir tokios pačios esmės pranešimai skirtingose temose traktuojami kaip forumo teršimas. Anketos šablonas Jūsų tikrasis vardas: Kiek jums metų?: Jūsų gyvenamasis miestas: Kur mokotės?: Kuo užsiimate gyvenime? (Hobbis): Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Ar turite brolį/sesę?: Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Jūsų gyvenimo tikslas: Apibūdinkite savo charakterį: Kokie jūsų planai gyvenime?: Jūsų foto?: Bus redaguojama.
 7. „Filmukai“ skilties informacija Taisyklės: Temoje negalite rašyti/talpinti netinkamo turinio ir rašyti beprasmius pranešimus. Temoje negalite įžeisti, pažeminti ar kitaip netinkamai pasielgti su projekto žaidėju. Temoje nenuklyskite nuo temos turinio t.y. komentuokite tik su tema susijusią informaciją. Temos pavadinime negali būti įžeidinėjimų. Privaloma laikytis visų forumo taisyklių. Bus pildoma!!!
 8. Apklausos - Skiltis kurioje projekto žaidėjai gali kurti įvairias apklausas susijusias su mūsų projektu. - Informacija Temos pavadinimas turi atitikti turinį. Draudžiama kurti apklausas kuriomis siektumėte įžeisti, pažeminti ar kitaip netinkamai pasielgti su projekto žaidėju. Draudžiama kurti apklausas su netinkamu turiniu bei visiškai beprasmes. Privaloma laikytis Temos struktūra turi būt susijusi tik su Jūsų pasirinktos apklausos informacija. Temos kuriamos laisva forma. Temas kurti su apklausos nustatymais Temoje negalite rašyti/talpinti netinkamo turinio bei rašyti beprasmius pranešimus. Temoje negalite įžeisti, pažeminti ar kitaip netinkamai pasielgti su projekto žaidėju. Temoje nenuklyskite nuo apklausos turinio t.y. komentuokite tik su apklausa susijusią informaciją. Privaloma laikytis visų forumo taisyklių. Jeigu temoje matote pažeidimą, spauskite mygtuką „Pranešti“ ir informuokite apie tai moderatorius. Už pažeistas taisykles galite būti nubaustas forumo įspėjimais arba vartotojo užblokavimu. Už taisyklių nesilaikymą, jūsų tema ar pranešimas gali būti ištrinti.
×
×
 • Create New...